Looking for players CZ/SK

Discussion in 'General Discussion' started by MetaldestroCZ, Oct 16, 2019.

  1. MetaldestroCZ

    MetaldestroCZ New Member

    Joined:
    Aug 13, 2019
    Messages:
    9
    Likes Received:
    4
    Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli jsou tu hráči z České republiky nebo Slovenska. V případě, že se zde někdo najde, rád bych se s nimi setkal. Moje přezdívka ve hře je PepinoCZ


    Hi, I'd like to ask if there are players from the Czech Republic or Slovakia. In case anyone is found here, I'd like to meet them. My nickname in the game is PepinoCZ
     
  2. MetaldestroCZ

    MetaldestroCZ New Member

    Joined:
    Aug 13, 2019
    Messages:
    9
    Likes Received:
    4
    Bohužel yin, ale přemýšlím že bych přešel na tao pokud je ta možnost. Na yinu mám momentálně HG 8 a nemůžu se dosta dál, protože mám slabé věci a pomoci se mi taky nedostává. Jak to vypadá na tao??
     
    Pekkar likes this.
  3. MetaldestroCZ

    MetaldestroCZ New Member

    Joined:
    Aug 13, 2019
    Messages:
    9
    Likes Received:
    4
    zkusím napsat GM jestli to je možný, už jsem to slyšel že tam je líp, ale zatím jsem chtěl něčeho dosáhnout, ale samotnému mi to nejde
     
  4. MetaldestroCZ

    MetaldestroCZ New Member

    Joined:
    Aug 13, 2019
    Messages:
    9
    Likes Received:
    4
    tak ti jsou všude, ale jde o to že by jsi mi aspoň poradil nebo pomohl. Myslím že máš asi větší lvl a lepší věci. Já jediný čeho byl schopný je udělat saber na +12 a nic víc
     
  5. MetaldestroCZ

    MetaldestroCZ New Member

    Joined:
    Aug 13, 2019
    Messages:
    9
    Likes Received:
    4
    zkusil jsem napsat GM, popřípadě začnu nejspíš zítra. Dnes musím brzo spát, abych mohl ráno ve 4 vstávat, takže dnes bych toho už moc neudělal
     
    Pekkar likes this.
  6. MetaldestroCZ

    MetaldestroCZ New Member

    Joined:
    Aug 13, 2019
    Messages:
    9
    Likes Received:
    4
    ok
     
    Pekkar likes this.

Share This Page